استفاده از iFrame در ویدئوهای وردپرس

maxresdefault

استفاده از iFrame در ویدئوهای وردپرس

استفاده از iFrame در ویدئوهای وردپرس

چرا و چگونه از iFrame در ویدئوهای وردپرس استفاده کنیم؟

شما به خاطر دارید تگ های قدیمی که برای ویدئوها استفاده می شد؟ آن تگ ها خیلی زود منسوخ شدند زمانی که استفاده از HTML5 شروع شد. تقریباً تمامی سایت های ویدئویی بزرگ در حال بروزرسانی سایت های خود از حالت فلش به HTML5 هستند و ما به شما پیشنهاد می کنیم که شما نیز این کار را انجام دهید.

با استفاده از تگ iFrame برای فیلم های خود می توان این اطمینان را حاصل کرد که تمامی فیلم های شما برای تمامی کاربران با پلت فرم های مختلف از جمله کامپیوتر، لب تاپ، iPhone ، iPad یا موبایل های هوشمند دیگر قابل نمایش است، بنابراین بایستی هرچه سریع تر تگ های ویدئویی خودمان را بروزرسانی نماییم.

سایت های نمایش دهند فیلم از جمله یوتوب، ویمئو، آپارات و دیگر سایت های ارائه دهنده این خدمات با استفاده از iFrame ویدئوهای خود را به نمایش در می آورند. با این حال به دلایل امنیتی برچسب iFrame در وردپرس از بین می رود زمانی که شما از حالت دیداری به حالت متن جابه جا می شوید. اگر شما نمی دانید که چرا این اتفاق می افتد برای شما بسیار خسته کننده خواهد بود. حتی ممکن است که شما یک نوشته هم به همراه ویدئوهای خود نتوانسته باشید به نمایش در آورید. امکان دارد که فکر کنید این اشکال به دلیل نصب وردپرس باشد، اما این طور نیست. نگران نباشید، ما به شما آموزش می دهیم که بدون هیچ زحمتی چگونه ویدئوهای خود را به نمایش درآورید.

یک راه این است که شما ویرایشگر دیداری خود را حذف کنید، هرگز برای حذف ویرایشگر خود نگران نباشید. با این حال با انجام این کار شما توانایی استفاده از ارتباط های داخلی که از وردپرس ۳٫۱ به بعد اضافه شده است را از دست خواهید داد. بنابراین این گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

بهترین گزینه برای استفاده از iFrame، نصب افزونه ای به نام Iframe می باشد. یک افزونه یک راه آسان برای قرار دادن نوشته هایی با تگ های iFrame می باشد. در اینجا راهنمای گام به گام برای نصب این افزونه را به شما آموزش می دهیم.

در اولین مرحله که شما این افزونه را نصب می کنید یک شورت کد برای استفاده آسان از آن در اختیار شما قرار خواهد داد : [iframe:]

به طور مثال برای استفاده از کد iFrame یوتوب همانند زیر :


<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390"

src="http://www.youtube.com/embed/<code class="string">fUfgmRCPI0E?re;=0"
frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

با استفاده از تگ iFrame شما بایستی کد را به حالت زیر تغییر دهید :

[iframe width=”۴۸۰″ height=”۳۹۰″ src=”http://www.youtube.com/embed/fUfgmRCPI0E?rel=0″ frameborder=”۰″]

ما به شما پیشنهاد می کنیم که همین الان تمامی کدهای خود را به تگ iFrame تغییر بدهید تا هم دسترسی آسان تر داشته باشد و هم تمامی کاربران بتوانند به آسانی آنها را مشاهده کنند.

درباره نویسنده

گروه طراحی محسن دیزاین

گروه طراحی محسن دیزاین

گروه طراحی محسن دیزاین شامل طراحان و متخصصان تولید محتوا می باشد که امیدوار است با به وجود آوردن این سایت بتواند قدمی هرچند کوچک در پیشرفت اطلاعات و ارائه خدمات به کاربران عزیز انجام بدهد.

نظر خود را ارسال کنید